Training
Pega Business Architect
Doel van de training
De Pega Business Architect training legt de basis voor het werken als Pega Business Architect.
In deze training leer je:
- de kernprincipes van applicatieontwikkeling op Pega Platform™ van de App Studio.
- wat de rol is van een Pega Business Architect en hoe je de meest voorkomende Application Development taken uitvoert om je voor te bereiden op je eerste Pega development project.
Als belangrijk lid van het ontwikkelteam werkt de Certified Pega Business Architect samen met Pega Certified System Architects en neemt hij deel aan elk aspect van het ontwerp en de bouw van een Pega Platform-applicatie.
Inhoud
Begin je ontwikkeling als business architect met het Pega Platform™, door de mogelijkheden van de App Studio te leren kennen om applicaties op Pega Platform te ontwikkelen die de digitale transformatie van organisaties bevorderen. Begrijp hoe Pega’s Center-out bedrijfsarchitectuur ten grondslag ligt aan de waarden en Best Practices van Pega Express™ voor applicatieontwikkeling en -implementatie. Ontdek Constellation, Pega’s nieuwe UI-architectuur voor het bouwen van bedrijfsapplicaties met behulp van de nieuwste open-source technologieën. Onderzoek hoe Blueprint, het SaaS-aanbod van Pega, de ontwikkeling van applicaties drastisch versnelt.
Ook word je voorbereid op het Pega Certified Business Architect (PCBA) examen.
Blended Learning
De training bevat een combinatie van zelfstudie en klassikaal les. De deelnemers nemen voorafgaande aan de klassikale trainingsdag zelf de leerstof voor die dag online door. Vervolgens zal deze stof op de trainingsdag klassikaal behandeld worden in samenvattingsvorm. We lichten onderwerpen toe, geven voorbeelden uit de praktijk waar dit nuttig is en bespreken de oefeningen.
Om de klassikale trainingstijd en daarmee de kosten te beperken, biedt BPM Company de blended learning-variant aan. Voor mensen zonder ontwikkelervaring is blended training zeker aan te raden. Het klassikale deel helpt om de lesstof beter te begrijpen door de mondelinge uitleg van een ervaren Pega-consultant, groepsdiscussies, oefeningen, het delen van ervaringen en individuele begeleiding waar nodig.
Toelatingseisen
Voor het volgen van deze training worden geen specifieke eisen gesteld.
Voorbereiding
Ter voorbereiding op elke klassikale lesdag dient de aangaande Pega Business Architect lesstof te worden gevolgd via de Pega Academy.
Studiemateriaal
Het studiemateriaal is te vinden op de Pega Academy.
Taal
- Trainingsmateriaal is in het Engels.
- De training kan zowel in het Nederlands als Engels worden verzorgd.
Examenvoorbereiding
- De klassikale training omvat ook de examenvoorbereiding. We hebben ervaren dat een behoorlijk aantal mensen die een Pega training volgt, het bijbehorende examens niet probeert of niet haalt. Door de technische en Engelse vraagstelling zijn de examens namelijk zeer uitdagend om te begrijpen en vervolgens ook om te beantwoorden.
- De examenvoorbereiding heeft het slagingspercentage van deelnemers aan het Pega Certified Business Architect examen aanzienlijk verhoogd en is een van de factoren die ons positief onderscheid van andere trainingspartners.
Certificering
- Na het doorlopen van de training ben je grotendeels voorbereid op het gelijknamige PCBA (Pega Certified Business Architect) examen, waarbij afhankelijk per kandidaat nog zelfstudie nodig is om het examen te halen.
- Voor de actuele Pega BA exameninformatie zie: Certified Pega Business Architect | Pega Academy
- Voor meer gedetailleerde exameninformatie zie: Pega Certification FAQs
- Wanneer je slaagt voor het examen dan ontvang je het officiële Pega CBA certificaat.
Wel interesse maar kun je niet op deze data? Laat het ons weten, we denken graag met je mee om een passende oplossing te vinden.
Lesdata
- 1donderdag, 11 september 2025
- 2donderdag, 18 september 2025
- 3donderdag, 25 september 2025
Lestijden
09:00u – 17:00u
Kosten
Deelnameprijs € 1650,- Excl. BTW
Toelichting
Deelnameprijs is inclusief lesmateriaal en lunch. Exclusief Pega examenkosten.
Doelgroep
Locatie
Kantoor BPM Company
Gebouw ./Drommedaris, 3e verdieping
Europalaan 101
3526 KR Utrecht
Toelichting
De leslocatie is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Als je met de auto komt, laat het ons dan op tijd weten, zodat we een parkeerplek voor je kunnen reserveren naast het pand. Langs de openbare weg geldt tot 11:00 betaald parkeren.